kurier poczta

Kurier poczta Milanówek

Mazowieckie

Doświadczona firma kurierska – przesyłki szybko i wygodnie. Od dziesięciu lat tworzymy na zbycie usług kurierskich, odpowiadając naszym użytkownikom najwyższe standardy i bezpieczeństwo. Zaufało nam również 230 tys. klientów biznesowych i innych. Ofertę dostosowujemy na teraz do spraw, słuchając uważne Waszych opinii – tak wprowadziliśmy np. telefoniczne składanie zamówień. Chcemy, by wszystka wysłana paczka, każdy dokument i wszelka przesyłka gabarytowa docierały do klientowi przez przeszkód i zazwyczaj na chwila. Zobacz, co potrafimy zrobić dla Ciebie!

Kurier poczta Łomianki

W naszym serwisie możesz nadać krajowe i zagraniczne przesyłki kurierskie innych wzorów i gabarytów. Uczynisz więc w styl zrozumiały i szybki, i Twoja przesyłka dotrze bezpiecznie do punkcie. Obsługujemy sklepy internetowe, klientów indywidualnych, przesyłki od firmy do firmy, a jeszcze przeprowadzki oraz indywidualne niestandardowe wysyłki kurierskie.

zamów kuriera

Kurier poczta Łomianki

Kim jesteśmy?

Od lat już (tak od roku 2009) pośredniczymy w zamawianiu kuriera przez internet za pomocą strony KurierPaczka. pl. Jednak jesteśmy pięknie bardzo niż tylko część internetowa. Mamy licencję transportową, uprawniającą do świadczenia usług pośrednictwa w przewozie drogowym. Jest obecne gwarancja bezpieczeństwa i solidności na środowisku serwisów internetowych, które takich praw nie posiadają. Z licencji wymagało sprostania stawianym wymaganiom i poświadcza wiedzę i sztuk z obszaru logistyki, jakie zajmuje własny układ. Wiemy, jak zadbać o to, aby przesyłki swoich Klientów trafiały do finale w najwydajniejszy sposób. Wiemy i, jak dać bezpieczeństwo paczek, listów i ofert, a jeszcze poufność danych, które są konieczne do zrealizowania nadania i zapewnienia paczki.

Kurier poczta Łomianki

Jak wysyłamy paczki kurierskie

Przesyłki kurierskie nadawane na stronie KurierPaczka. pl są świadczone przez wiodące firmy kurierskie. Współpracujemy tylko ze doświadczonymi, wiarygodnymi wykonawcami o dużej renomie, i polski serwis internetowy ułatwia klientom nadawanie przesyłek. Z nami nadasz paczki oraz indywidualne przesyłki, które dostarczy kurier UPS, GLS, DHL kurier InPost oraz GEIS. Oferujemy wygodne płatności oraz szereg usług dodatkowych. Najlepsze firmy kurierskie w obszarze ręki, bez wysiadania z wieżowcu i nadmiaru formalności.

Przesyłki kurierskie – różne style i gabaryty

Przesyłka kurierska wówczas nie tylko paczka, ale także list, dokumenty do podpisania i natychmiastowego odesłania do nadawcy, a jeszcze przesyłki nietypowe. Na PaczkaKurier. pl nadasz każdą przesyłkę, jaką potrzebujesz wysłać, wybierając najatrakcyjniejszą dla siebie ofertę.

Kurier poczta Łomianki

Szczegóły, takie jak wymiary przesyłek kurierskich, waga, wysyłka palet, dopuszczalne przedmioty, poznasz czytając nasz dział pomocy (FAQ) oraz komunikując się z cennikiem usług.

Korzyści dla Ciebie – dodatkowe promocje na przesyłki kurierskie

Dla własnych Klientów jesteśmy szereg udogodnień działających w przygotowaniu nadania. Ograniczamy do minimum niezbędne formalności, by przyspieszyć i dostosować zamawianie kuriera przez internet i telefonicznie. Wszystek może sam wybrać opcje, które mu płacą, na stronie internetowej, natomiast jeśli wolisz poprosić o poradę pracownika lub szybko zamówić taką pomoc jak wcześnie – możesz do nas zadzwonić, aby załatwić wszystko w kilka minut.
Oferujemy szybkie płatności, a także specjalne propozycje dla nazw i dodatkowe promocje.

Z nami otrzymasz zwrot otrzymania w rozwoju pewnego dnia! Większość firm kurierskich gwarantuje znacznie większy okres, my jednak rozumiemy, że płynność finansowa zależy od regularnych wpływów za sprzedawane towary. Stąd też używający z serwisu PaczkaKurier mogą dostać zwrot pobrania za naszym pośrednictwem o moc szybciej, nim pozna on swoją pełna drogę u kuriera.

Kurier poczta Łomianki

Oferujemy również gwarancję dostarczenia przesyłki na chwila. Gdy nie wywiążemy się z ostatniego zobowiązania, otrzymasz 150% zwrotu poniesionych kosztów. Szczegóły w regulaminie.

Dlaczego warto wybrać PaczkaKurier. pl

Poznaj wszystkie korzyści idące z wyboru naszego serwisu:
Jesteśmy specjalnym pośrednikiem z licencją transportową.
Mamy ogromny wachlarz doświadczonych także efektywnych firm kurierskich, z którymi współpracujemy. I wyłącznie ze doświadczonych i wygodnych usług korzystamy, by przekazywać je indywidualnym klientom!
Mamy poczucie, za jakim występuje prawie ćwierć miliona użytkowników i ponad milion wysłanych przesyłek.
Obsługujemy przesyłki kurierskie krajowe i zagraniczne, różne gabaryty oraz typy, również nietypowe przesyłki kurierskie, dostawy produktów i przeprowadzki.
Zapewniamy praktyczne i duże płatności i szybko zwrot pobrania.
Jesteśmy uprawnienia i promocje dla nadających przesyłki. Na stronie znajdziesz m. in. wyszukiwarkę kodów pocztowych.
Dla wygody Klientów uruchomiliśmy dodatkowo, oprócz nadawania przez internet, zamawianie kuriera przez telefon.
Wśród dodatkowych opcji jesteśmy pewność zwrotu 150% kosztów, jeśli przesyłka nie zostanie dostarczona na chwila.
Zostaliśmy nagrodzeni prestiżową nominacją do zapłaty Ekomers (kategoria Operator logistyczny roku).
Wciąż wprowadzamy ulepszenia, aby dostosować się do potrzeb swoich Klientów.

Kurier poczta Łomianki

 

Zobacz również kurier poczta

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments