mieszkanie Kołobrzeg

Minusy i plusy współpracy z biurem nieruchomości

Poradnik Klienta

Wielu sprzedających czy preferujących wynająć nieruchomość, zastanawia się czy opłaci się skorzystać z usług profesjonalisty.

Wady i zalety współpracy z biurem nieruchomości

 

Za opłatą niedużej prowizji, tu życzliwa będzie każda agencja nieruchomości.

Do atutów takiej fachowej pomocy z śmiałością zaliczyć możemy doradztwo i wsparcie od startu do samego końca całego procesu sprzedaży, obiektywną i realną wycenę wartości nieruchomości, pomoc w zgromadzeniu wszystkich potrzebnych dokumentów, zbadanie stanu prawnego nieruchomości (chodzi tu na przykład o jej ewentualne zadłużenie lub czy istnieje kłopot z wyznaczeniem jej posiadacza), wyczerpujący opis oraz fotografie potrzebne do zamieszczenia obwieszczenia skierowanego do prawdopodobnych chętnych.

Korzystając z usług agencji nieruchomości zaoszczędzimy mnóstwo czasu, ponieważ nie musimy zajmować się trafianiem do kupujących – będzie to uczynione za nas najlepiej jak się da.

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, multum biur jako dodatkową usługę oferuje delikatne polepszenie wyglądu nieruchomości, dzięki długoletniej i stałej współpracy z firmami wykonującymi remonty, mają zasłużone duże rabaty dla swoich kontrahentów.

kredyty Kołobrzeg
kredyty Kołobrzeg

Zobacz też kredyty Kołobrzeg na mieszkanie

A wady?
Chyba jedynym jest opłata prowizyjna, która sięga zazwyczaj do 3% kwoty sprzedaży nieruchomości.

Jeżeli mamy pomysł, czas i możliwości, warto na wstępie samodzielnie spróbować sprzedać swoją własność.

Zobacz również mieszkanie Kołobrzeg

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments