Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Promocje na OBI Człopa

Zachodniopomorskie

Biel to jakiś z częściej wybieranych kolorów do łazienek. Nie ważna się temu dziwić, służy on poczucie sterylności, tak przecież lubianej w ostatnim znaczeniu. Na jego zaletę przemawia również uniwersalność – z możliwością przystosujemy do niego meble łazienkowe w wolnym stylu.

Promocje na OBI Gryfice

Jednakże nie mniej popularną opcją jest łączenie bieli z drugimi kolorami, też tymi o wielkim nasyceniu.

obi sklep
obi sklep

Jeśli postanowimy się na białe płytki możemy eksperymentować z kolorem dekorów. Doskonale sprawdzą się zarówno złote lub miedziane, jak także owe w mocnych kolorach. Należy zawsze pamiętać, by wprowadzony kolor nie zaczął dominować, a dekory nie przytłoczyły całego pomieszczenia. Przy białej łazience możemy zdecydować się na wielkie dodatki lub niebanalne meble łazienkowe, które zresztą ją ożywią.

Promocje na OBI Gryfice

Jednolity odcień, lecz różna faktura

Decydując się na biel powinien zwrócić uwagę na to, aby wszystkie meble łazienkowe i dania sanitarne stanowiły w niniejszym jednym odcieniu. Dzięki temu aranżacja łazienki będzie krótka. Jeżeli natomiast obawiamy się monotonii, zwłaszcza w przypadku łazienek monochromatycznych, możemy wybrać płytki o odmiennych fakturach. Ciekawą ofertą a również bardzo popularną są płytki z przepisami 3D. Na środowisku białego koloru wdzięcznie ukazuje się i naturalne drewno, które potrafimy wprowadzić za pomocą mebli łazienkowych z takimi elementami.

zobacz promocje kaufland 

Promocje na OBI Gryfice

Światło w łazience

Łazienki zaopatrzone w bieli zawsze przygotowują się niemało większe, niż w rzeczywistości. Dzieje się właśnie więc, że światło odkłada się z jasnego koloru oraz daleko rozświetla pomieszczenie. Jest toż stała zaleta, zwłaszcza przy łazienkach bez okna lub małych pomieszczeniach, gdzie meble łazienkowe mogą i zabierać przestrzeń. Wtedy pomocne pokaże się i duże lustro nad umywalką, które jeszcze rozświetli przestrzeń.

Aranżacja łazienki w bieli

Biała łazienka zezwala na zdrową kreatywność w wyborze elementów wystroju. Wybierając meble łazienkowe właściwie jest przejrzeć szeroką gamę produktów widocznych na karcie producenta, np. firmy Stolkar. Fronty na szeroki połysk będą więcej odbijały światło, zawsze należy pamiętać, że za wielu bieli sprawi, że wnętrze odda się nienaturalnie sterylne. Urządzając pomieszczenie powinien liczyć na wycieczce to, że meble łazienkowe i dodatki mają przede każdym ożywić pomieszczenie.

Źródło artykułu na Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Promocje na OBI Gryfice

0 0 votes
Daj ocenę